S více než 10letou zkušeností v oblasti psaní článků se Dorry Sarkisjan specializuje na vytváření kvalitního obsahu pro širokou škálu témat.

Začínal jako vášnivý pisatel historických článků, kde se jeho pečlivý výzkum a schopnost převyprávět minulost živě a přitažlivě projevily. Dorry pak rozšířil svůj repertoár o PR články a další formy komerčního psaní, kde ukázal svou schopnost přeměnit složité koncepty na srozumitelné, přitažlivé a přesvědčivé texty.

V posledních letech Dorry uplatnil své dovednosti v oblasti psaní a analýzy při vytváření PR a marketingových strategií pomocí nejnovějších technologií umělé inteligence. Webové stránky Sarkisjan Analytik se zaměřuje na poskytování PR a analytických služeb využívajících umělou inteligenci.

Dorry je znám svou vysokou úrovní profesionality, detailním výzkumem a schopností vytvářet obsah, který rezonuje s cílovým publikem. Jeho cílem je poskytnout společnostem nástroje a znalosti, které potřebují k transformaci dat do úspěšných strategií a efektivní komunikace.